אורי רוזן הינו המנכ"ל והעורך הראשי של אתר mako ומחבר הספר המוכר "העורך העירום" אשר יצא בשנת 2015. לאורי רוזן מגוון רחב של תפקידים בעולם התקשורת הישראלי וביניהם ניתן למנות את היותו מנכ"ל בחדשות ערוץ 10 וכן את ראש מערכת החדשות של "מעריב".

אודות אורי רוזן

אורי רוזן נולד בשנת 1975 והינו עיתונאי ואיש תקשורת. כיום רוזן הינו המנהל והעורך הראשי של אתר mako וברקורד הינו בעל תפקידים כגון מנכ"ל חדשות 10 ועיתון מעריב. במקור, אורי רוזן הינו איש הייטק אשר נכנס לעולם התקשורת ומיד כבש לא מעט תפקידים. אורי רוזן הינו בעל תואר ראשון בפילוסופיה ומדעי המדינה ותואר שני בתקשורת פוליטית. נכון להיום מרצה רוזן במרכז הבינתחומי בהרצליה ובמקומות רבים וטובים אחרים.

רוזן נולד בבת ים ואת שירותו הצבאי עשה ביחידה 8200 של חיל המודיעין. כבר עם שחרורו הצטרף לחברת סטארט אפ בשם אפיקס טכנולוגיות אשר פיתחה יישום מקורי בתחום הווידאו הדיגיטלי. החברה נמכרה לחברת פיליפס ורוזן המשיך אתה.

רוזן עזב את עולם ההייטק בשנת 2001 והצטרף לעיתון מעריב כמשכתב במוסף העסקים. לאחר מכן עבד כראש הדסק במוסף העסקים ושנה לאחר מכן עבר למערכת החדשות. תפקידים נוספים אותם לקח הינם רכז כתבים, ראש דסק וסגן מערכת החדשות. בשנת 2006 שימש ראש מערכת החדשות של העיתון עד לשנת 2007.

שנה מאוחר יותר, ב 2008 הצטרף ל"חדשות 10" ובהמשך החליף את בנזימן בתפקיד המנכ"ל בפועל של חדשות 10. בשנת 2012 התפטר וב- 2013 הצטרף לערוץ 2 והפך לעורך הראשי של קבוצת מאקו.

.

הרצאות של אורי רוזן

משחקים בתקשורת – הרצאה העונה לשאלות המעניינות והמסקרנות ביותר בתקשורת:

  • מי הדליף לעיתון את הסיפור על פרשת המניות של דן חלוץ?
  • מי אחראי למתקפת הכרישים על חופי ארה"ב בקיץ 2001?
  • למה ערוצי הטלוויזיה יוצאים להפסקת פרסומת בדיוק באותו הזמן?
  • איך הפכה האלטלנה לספינת קזינו ששטה ליד אילת?
  • מיהי נערת הזוהר שקלטת הסקס שלה הודלפה לעיתון ביבים?
  • מי בישר על מותו של יאסר ערפאת שבוע לפני שזה באמת קרה?