המופע של שימי אטיאס הוא חוויה על חושית, מרגשת ומרתקת. אין כל ספק כי מדובר במופע לא רגיל שהופך לחוויה בלתי נשכחת. המופעים וההרצאות של שימי אטיאס עוסקים בקריאת מחשבות, דמיון מודרך וחקר תת המודע, כאשר התכנים מועברים לקהל תוך שימוש בהומור, אלתורים והמון צחוק.

אודות

החשיפה הטלוויזיונית הראשונה של שימי הייתה בתכנית "היורש" של אורי גלר. ההופעה בתכנית עוררה עניין רב, הקהל הגיב בסקרנות שבאה לידי ביטוי בעלייה בביקוש לידע בתחום הטלפתיה וקריאת המחשבות והזדמנויות רבות להרצאות ומופעים. אטיאס מופיע בפני קהל כבר כמעט 20 שנה. לצד הופעות והרצאות הוא משמש גם כיועץ וכותב בהפקות טלוויזיה שעוסקות בתחום.

כניסת הסטנד-אפ העל חושי אל זירת הבידור בישראל טורפת את הקלפים ומציבה רף גבוה לשאר השחקנים בזירה. המופע מורכב מטלפתיה בה מצליח שימי אטיאס לקרוא מחשבות ולהעביר מסרים לקהל באמצעות כוח המחשבה.

הקהל נדהם לגלות את הכישרונות ולמצוא גם בתוכו את היכולת להרגיש את תת המודע והעולם הנסתר. התחושה של הקהל במהלך המופע בלתי ניתנת לתיאור. הקהל מספר על אבדן תחושת זמן, אווירה עמומה של חלום, קסם מסתורי ומרתק ותחושות של כוח וגילוי ממדים נוספים ביקום.

הצופים עוזבים את המופע פעורי פה, המסע אליו לוקח שימי אטיאס את הצופים שלו מעשיר את עולמם. השילוב המיוחד בין הטלפתיה והבידור הופך את המופע לפשוט נפלא, הקהל מצביע ברגליים וממהר להזמין הופעות, למלא את האולם ולפזר מחמאות.

איך לעזאזל הוא עושה את זה? הקהל באולם שואל את עצמו את השאלה הזו עשרות פעמים במהלך המופע. תחום קריאת המחשבות והטלפתיה מרתק בכל גיל, בהרצאה "איך לעזאזל הוא עושה את זה" חושף אטיאס בפני הקהל את הסודות שבתחום. ההרצאה היא הצצה אל חייו של אדם בעל יכולות מופלאות.

הקהל במופעים לוקח חלק פעיל באירוע ומאפשר את קריאת המחשבות והשלמת החוויה העל חושית. ההחלטה לשלב תכנים של קריאת מחשבות וטלפתיה בתוך מופע קומדיה היא מהפכנית. אטיאס היה הראשון שהעז לשלב בין השניים והצליח להרכיב מופע יוצא דופן שהפך בין לילה להצלחה מסחררת.

המופע מצליח לסחוף את הקהל, מעורר מחשבות עמוקות ומציע הצצה אל תורת הנסתר ועולם הלא הנודע. שתי ההרצאות המבוקשות ביותר של שימי אטיאס נקראות "איך לעזאזל הוא עושה את זה" ומופע הסטנד-אפ העל חושי.

הרצאות

במהלך ההרצאה מדגים שימי לקהל כיצד אפשר לשבור את הקרח אל מול אנשים זרים, כיצד לגרום לצד השני להתאהב, איך להשפיע על אנשים ועוד. ההרצאה עוסקת בטלפתיה ועולם של קריאת מחשבות ואשליות, אך הכוח והאנרגיות החיוביות שלוקח עמו הקהל מהמופע משמשים אותו גם במציאות.

ההרצאה מעוררת חושים, משעשעת, מעודדת ובמילות הצופים: פשוט מדהימה. איש לא יוכל להישאר אדיש אל מול הכישרון של שימי אטיאס והנכונות שלו לחלוק אותו עם הקהל ולהעניק לכולם אנרגיה חיובית, אהבה והמון המון צחוק.