אריק דוידוב הינו וירטואוז בנגינה על חצוצרה. דוידוב נחשב לאחד החצוצרנים המובילים בעולם והינו מייסד ז'אנר מוזיקלי ייחודי בארץ. הופעותיו של דוידוב תמיד מעוררות קהל נלהב ומתרגש לשמע החצוצרה בידיו של האמן. המופעים של דוידוב כוללים שילוב של יכולות מדהימות ויכולת הופעה וכריזמה מרגשת. תודות למיומנויותיו אלו דוידוב ממוקם בראש התרבות בתחום ולא אחת הוא מהווה נגן מרכזי באירועים המשמעותיים ביותר הנערכים בארץ. דוידוב מנגן הן בכנסים ישראליים והן בכנסים בינלאומיים.

אודות

אריק דוידוב החל את דרכו המקצועית כשהיה נגן קלאסי מחונן וזכה במשך שלוש פעמים ברציפות בפרסים על הצטיינות מאת קרן שרת אמריקה לאמנים ישראלים צעירים. גם בשירות הצבאי היה דוידוב לחצוצרן ומוביל בתזמורת צה"ל אשר ניגנה תחת ניצוחו של יצחק גרציאני ז"ל.

עם סיום שירותו הצבאי החל לנגן דוידוב בתזמורות סימפוניות שונות. כעבור עשור מתחילת פעילותו בתחום, היה אחראי דוידוב להפקת מופע מוזיקלי ייחודי המפגין את יכולותיו על הבמה ואת היכולות התיאטרליות שלו.

אריק דוידוב הינו וירטואוז חצוצרה הנחשב לאחד החצוצרנים המובילים בארץ ובעולם כולו. דוידוב הינו דור שלישי לנגני חצוצרה וזכה ללא מעט פרסי הצטיינות בינלאומיים. דוידוב הינו אורח ומנגן קבוע בפסטיבלים ובכנסים מסביב לעולם. במופעיו משולבים עשרה כלי נגינה שונים על כולם מנגן דוידוב.

ניתן לראות כי בשנים האחרונות דוידוב מרבה לנגן ולהנחות תזמורות קאמריות וסימפוניות שונות ברחבי העולם כולו. בין התזמורות והסימפוניות השונות ניתן למנות את התזמורת הקאמרית הישראלית, סימפונייט רעננה, התזמורת הסימפונית אשדוד, תזמורת הג'ז של תל אביב, התזמורת הקאמרית הישראלית רמת גן ועוד רבות וטובות. בשל מקצועיותו מוזמן דוידוב להופיע בפני קהלים רבים ברחבי העולם כולו עם היצירה אותה כתב "שופר במדבר".

דוידוב הינו מוסמך של משרד החינוך הישראלי להובלה והנחייה של קונצרטים לילדים ולנוער. בין הדיסקים אותם הקליט דוידוב ניתן למנות את "מדבר בחצוצרה" וכן את הדיסקים "נעימות שנוגעות" ו"וירטואוזיה". בימים אלו עובד דוידוב על הוצאת דיסק רביעי. בין הופעותיו המרגשות ביותר של דוידוב ניתן למצוא את "וירטואוזיה", מופע מוזיקלי מרגש הכולל שישה נגנים על קלידים ותופים, גיטרה וסקסופון, כלי הקשה וכן זמרת סופרן.

המופע המרגש של דוידוב כולל קטעים מוזיקליים מוכרים מרפרטואר אהוב של קלאסי ג'ז ופופ. כל הקטעים המוזיקליים הינם מעוררי תדהמה והשתאות ומותירים את הקהל פעור פה נוכח הכשרונות המדהימים של התזמורת.

הרצאות

  • וירטואוזיה - סיפור אישי מרגש השזור בהופעת חצוצרה וקלידים, גיטרה חשמלית ותופים. בהופעה נהנים הצופים מלמידה חווייתית ומנגינה מרהיבת אזניים. במהלך ההופעה יועלה סיפור אישי הכולל את החזון והחתירה לשלמות, היצירתיות והשליחות המתרחשים בתהליך. המסרים מועברים באופן הומוריסטי ומהנה וכוללים נושאים כגון הנהגה ועבודת צוות, מוטיבציה ופיתוח משותף ועוד. הרצאה והופעה מעולה לכנסים חגיגיים.
  • וירטואוזיה לכל המשפחה - מופע מוזיקלי ומעורר התלהבות אשר זכה ללא מעט ביקורות חיוביות ואהדה ברחבי הארץ. המופע אהוב על אנשי חינוך והורים, ילדים ונוער ומוכר ביותר במוסדות החינוך השונים. מופע השזור כולו בהנאה ובצחוק וכולל שירים מוכרים מסוגים שונים. קטעי המוזיקה השונים מבוססים של שירים וסיפורים המהווים מסגרת להופעה.
  • וירטואוזיה וקסם המוזיקה - הופעה אידיאלית לאירועים מדהימים וגדולים העולה עם וידאו ארט וצילום חי. הקונצרט המרהיב ביותר בתחומו הכולל במה גדולה וססגונית וכן נגנים וזמרים. המופע כולו שזור קצב ותנועה ומוזיקה מסוגים שונים: מוזיקה לטינית, מוזיקה מסרטים וממחזות זמר, רוק ישראלי, ג'ז ועוד.
  • וירטואוזיה מתפרצת- מופע בין מצגות ונאומים המהווה רענון מוזיקלי בכל כנס או אירוע בו הוא פעיל. פריצות מדהימות המשתלבות באירוע על פי מבנהו הייחודי.