אורן שץ הינו בין ראשוני המומחים בתחום קידום אתרים בישראל. מקים בית ספר מקצועי לקידום אתרים ושיווק ברשת, מייסד חברת אס. אי. או ישראל, החברה המובילה לקידום אתרים ושיווק באינטרנט ואביהם הרוחני של מאות בעלי חברות לשיווק וקידום באינטרנט, מרצים ומקדמים בארץ ובעולם. אורן שץ מעניק הרצאות מקצועיות בתחומו המגלות את רזי הקידום והשיווק למקצוענים ברשת.

אודות אורן שץ

אורן שץ הינו מקים בית הספר SEO College Israel יחד עם שרון קליין. SEO College Israel הינו בית הספר המקצועי והמוביל בארץ לקידום אתרים ולמקצועות השיווק ברשת האינטרנט. כמו כן, שץ הינו המייסד של חברת אס. אי. או ישראל - החברה המובילה בישראל לקידום אתרים ולשיווק ברשת האינטרנט.

שץ הינו ממייסדי מערכת רב מסר, המערכת המפורסמת ביותר לשיווק באינטרנט. פעילויותיו הרבות של אורן שץ מעידות על כישוריו הייחודיים.

שץ, יליד ירושלים ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים, הינו בין מובילי מהפכת האינטרנט והשיווק ברשת הישראלית, כמו גם מראשוני היזמים בתחום ההקמה, הקידום והשיווק ברשת. אורן שץ החל את דרכו בשנת 1994, כאשר השיווק האינטרנט עוד אפילו לא היה בחיתוליו.

כבר אז השכיל להבין שץ את הפוטנציאל העצום הגלום ברשת האינטרנט כמרכזת מידע וכוח, עצמה ותקשורת.

גם כיום, מעל לעשרים שנות מקצועיות בתחום, אורן שץ ממשיך להוביל את התחום באמצעות יכולת זיהוי פוטנציאל הצלחה ותודות לכישורים הייחודיים לו. שץ החל את הקריירה בתחום עוד כשתחום קידום האתרים היה בתחילתו.

בשנת 1996, שנתיים בלבד לאחר כניסת ענף השיווק והקידום לארץ, כבר הקים שץ את אתר האינטרנט הראשון שלו, ואת השני הקים מיד אחריו.

בשנת 2003 החל שץ לקדם אתרים ולשווק באינטרנט באופן רשמי ומקצועי ומאז צבר פופולאריות ואילו אס. אי. או ישראל, החברה שבראשה עומד שץ, הפכה לאבן יסוד משמעותית בתחום.

עשרים שנה לאחר שהתחיל את הקריירה בתחום, אורן שץ הינו מכרה זהב של ידע וכלים מקצועיים, שיטות שיווקיות והבנה מעמיקה במנועי השיווק השונים ובראשם – גוגל.

כיום, נמנים הלקוחות החברה גופים עסקיים רבים כגון משרד עורכי הדין עזריאלנט, בנק דיסקונט, עיתון כלכליסט, הרצליה מדיקל סנטר, הילוך שישי, טרקלין חשמל, בנק לאומי, כרומגן, קבוצת נישה, שטיינמץ עמינח ושות', למטייל, נביעות, המכללה האקדמית להנדסה ירושלים, סולגר ועוד.

הרצאות אורן שץ

אורן שץ ידוע בתור מרצה כריזמטי, נהיר, קליט וקולח המעביר נושאים מהותיים הנמצאים על סדר היום של כל אדם בתרבות המערבית בצורה המעניינת ביותר. את הרצאותיו של אורן שץ ניתן למצוא בכנסים החמים ביותר בארץ ובעולם וכן בערבי עיון וימי מידע.

כמוכן, כמובן, שץ מעביר הרצאות במסגרת המכללה אותה ייסד. בין ההרצאות, מגוון נושאים מרתקים ומעשירים החיוניים ביותר בעידן השיווק באינטרנט:

  • SEO קלאסי - נושאים משמעותיים כגון יסודות קידום האתרים; הקווים המנחים של מנוע החיפוש של גוגל לקידום אתרים ועוד.
  • Advanced SEO - נושאים מהותיים כגון הקניית אסטרטגיות חדשניות לקידום אתרים באינטרנט.
  • מהפכות השיווק באינטרנט
  • גוגל בישראל ובעולם
  • חידושים בקידום אתרים בישראל
  • ועוד מגוון עשיר של הרצאות