אורלי שי קס הינה מעצבת אופנה ותדמית. שי הינה בוגרת בית הספר הגבוה לעיצוב "שנקר" במסלול האופנה ובחוג לתולדות האמנות והיסטוריה באוניברסיטת חיפה. לשי ניסיון של 20 שנים בתחום האופנה בתפקידי הגשת פינות אופנה בטלוויזיה וכן בייעוץ לאנשי מקצוע ואנשי תקשורת, אמנים וחברות אופנה. בעברה שימשה כעורכת במדורי אופנה גדולים בעיתונים המוכרים ביותר. אורלי שי הינה מפעילת "המרכז לסטיילינג", מרכז המתמחה בהעצמה אישית בתחומים האישיים והעסקיים כאחת. המרכז מתמחה בהקניית תדמית, פרזנטציה וסגנון אישי.

אודות אורלי שי

אורלי שי הינה המקימה והמנהלת של המרכז לסטיילינג. את המרכז הקימה שי בשנת 1999 ופעילים בו יועצים בכירים מרחבי הארץ והעולם כולו וכן בעלי תארים מתקדמים בנושאים שונים. המרכז מוביל להנהגת שינוי ביצירת התדמית האישית ומנהיג את משתתפיו להגשים את המטרות האישיות בחיים. במהלך הקורסים רוכשים המשתתפים כלים חדשים ליצירת השינויים הרצויים בחיים. על פי מקימת המרכז, סגנון אישי מהווה כרטיס ביקור להצלחה האישית של כל אדם, אשר יכולה להביא הן להצלחה אישית והן להצלחה עסקית.

בעבודה על הסגנון האישי ניתן לחולל שינויים עצומים באמצעות שליטה בקודי התנהגות שונים, ידע בניהול משא ומתן, מראה חיצוני ויכולת הצגה רשמית – כל אלו הינם כלים המשפרים משמעותית את הרושם האישי ואת הסגנון הכללי. הסדנאות השונות המועברות במרכז לסטיילינג מעניקות כלים מגוונים למיתוג אישי ועסקי בהצלחה רבה. הקורסים עצמם מועברים באופן אקטיבי ודינאמי הכולל אימונים אישיים והתנסויות של המשתתפים.

המרכז לסטיילינג הינו למעשה התגשמות חלומה של אורלי שי. שי הקימה את המרכז לאחר שנים רבות של לימודים ולקיחת תפקידים שונים ומגוונים. לאחר לא מעט הרצאות ומאומנים, בוגרים ומכרים, שי יודעת כיצד לחולל שינויים משמעותיים החל מהפרטים הקטנים ביותר. את המרכז שהקימה אורלי שי מלווים מרצים בכירים מרחבי העולם כולו. את הצוות בחרה שי באופן דייקני אשר אמון על מציאת המסלול המצליח ביותר עבור כל משתתף בסדנאות.

המרכז אותו מפעילה שי מאמן בשלושה מגזרים עיקריים בחברה:

במגזר העסקי, הכולל אימון של עובדים ומיתוג ויזואלי, במגזר הפרטי, הכולל אימון פרטני לאנשי חברה ועסקים ובמגזר המקצועי הכולל ייעוץ לחברות אופנה בתחומי הסטיילינג השונים.

ההרצאות של אורלי שי מהוות חוויה מעצימה וייחודית הכוללת מבט אל השינויים העמוקים ביותר בחיים. באמצעות הסדנאות הייחודיות והקורסים של אורלי שי מתאפשרת חוויית העצמה אישית ועסקית המתקבלת דרך מפגשים אישיים וקורסים, הרצאות ועוד.

הרצאות של אורלי שי

ההרצאות של אורלי שי מעצימות ומעניקות פתח לשינוי אמיתי בחיים. תודות להרצאות הייחודיות של שי זוכות חברות רבות לראות במהפכות של ממש בפעילות העסקית ארוכת הטווח. גם לקוחות פרטיים יכולים להיווכח בשינויים משמעותיים בחייהם האישיים והעסקיים תודות להרצאות המסעירות של אורלי שי.

  • עיצוב תדמית - הרצאה אודות התאמת ה"אני" הפנימי לחיצוני בהתנהלות היומיומית. בין אם מדובר בהתנהלות העסקית ובין אם מדובר בהתנהלות הפרטית, גיבוש עיצוב התדמית אפשרי באמצעות לבוש ושפת גוף, דיבור ומאפייני הקול, סמלי סטטוס שונים, נימוסים ועוד. באמצעות רכישת הכלים הנכונים ניתן לאמץ את הדרך להצלחה עסקית ואישית.
  • עיצוב תדמית אישית בעסקים - אורלי שי קס מעבירה הרצאות לעובדים ולמחפשי העבודה. בהרצאה יידונו נושאים כגון האימון באמצעות סטיילינג והסגנון האישי ליצירת התדמית הרצויה. אלו הם כלים לשיפור הדימוי העצמי וההערכה העצמית והעסקית, תוך שידור בטחון עצמי והותרת רושם רב. בהרצאה יקבלו המאזינים את ארגז הכלים האולטימטיבי לעיצוב תדמית וסגנון מהמקור הראשון.